GUMM • Agile marketing agency
Agile marketing agency

A bunch ain't a team

GUMM is een dynamisch team dat je perfect kan begeleiden bij jouw traject, van begin tot einde

Elise Daaseleer - Full time pispaal en heeft iets met harige poezen

Elise D'haeseleer
Connect on LinkedIn
Digital Communicator
elise@gumm.be

+32 474 55 16 82

Stein Desgutter - Full time arrogante maar toffe peer, tracht een snor te laten groeien

Stijn De Schutter
Content Marketeer
stijn@gumm.be

Wim Sagaert - Drijvende spil achter het succes van GUMM, wenst aangesproken te worden met 'heiland'

Lieve Scheirlinckx
Connect on LinkedIn
Content Marketeer
lieve@gumm.be

+32 485 96 54 54

 
wimsagaert

Wim Sagaert

Graphic designer
wim@gumm.be

Philippe

Philippe Demeyer
Connect on LinkedIn
Branding Specialist
philippe@gumm.be

+ 32 474 444 800

Jeremy

Jérémy Coste
Connect on LinkedIn
Solution Architect
jeremy@gumm.be

+32 497 04 64 84

 

Wil je met ons samenwerken?